Najem długoterminowy

Polecaną formą wynajmu mieszkań, która przynosi korzyści zarówno Właścicielom, jak i Najemcom jest najem długoterminowy. To najbardziej stabilna forma, która ze względu na swoją specyfikę rekomendowana jest moim klientom.

Charakterystyka najmu długoterminowego

Najem długoterminowy nieruchomości to umowa, którą zawiera się zazwyczaj na okres nie krótszy niż 6 miesięcy. Przeważnie jednak okres wynajmu ustalany jest na 12 miesięcy lub dłużej. To najpopularniejsza i najczęściej stosowana forma najmu w naszym kraju. Do największych atutów tego rodzaju wynajmu należy stabilność oraz pewność zarówno Właściciela nieruchomości, jak i Najemcy. Lokal wykorzystywany jest przez określoną w umowie liczbę osób przez dłuższy czas i nie przechodzi z rąk do rąk co kilka tygodni/miesięcy. Wpływa to na poczucie bezpieczeństwa i spokoju obu stron. Prawidłowo skonstruowana umowa pozwala utrzymać ciągłość najmu, lokal nie wymaga stałego zaangażowania i kontroli ze strony Właściciela. Najem długoterminowy to z całą pewnością idealne rozwiązanie dla Właścicieli, którzy nie narzekają na nadmiar wolnego czasu.

Kompleksowa obsługa najmu długoterminowego

Zajmując się obsługą najmu długoterminowego oferuję klientom kompleksowe usługi odciążając tym samym Właścicieli na każdym etapie wynajmu. Wszystkie czynności prawne oraz formalności biorę na siebie. Pomagam w home stagingu przygotowując tym samym apartamenty pod wynajem. W trakcie trwania umowy czuwam nad jej prawidłowym przebiegiem. Ogół usług realizuję profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów pracy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji.